PayPal Logo

Par mums

   Mēs esam priecīgi Jūs redzēt mūsu ziedu interneta veikalā ZiediLiepaja.lv.

 

Laipni lūgti mūsu ziedu interneta veikalā! Pie mums Jūs atradīsiet visskaistākos un dažnedažādāko krāsu ziedu pušķus, dāvanas un saldumus Jūsu dārgajiem saņēmējiem par ļoti izdevīgām cenām. Šo visu Jūs variet pasūtīt šeit un uzreiz, neizejot no mājām, darba…

 

Mūsu ziedu interneta veikals ZiediLiepaja.lv piegādi veic katru dienu, kā arī brīvdienās un svētku dienās. Mēs piegādāsim Jūsu ziedu pasūtījumu Jums vēlamajā laikā. Ziedu piegādi veicam visu diennakti. Ar visu informāciju, kas saistīta ar ziedu piegādi Jūs variet iepazīties sadaļā:” Pasūtījums, apmaksa, piegāde”. Kā arī, Jūs droši variet sazinātie ar mums, izmantojot mūsu sagatavoto kontaktformu.

 

  ZiediLiepaja.lv nav vienkārši ziedu interneta veikals. Ar mūsu palīdzību Jūs patiešām iepriecināsiet savus mīļotos, tuviniekus, draugus... pat, ja esiet tālu prom no viņiem! Mūsu piedāvājumā Jūs atradīsiet ne tikai ziedus. Papildus ziediem vai arī bez tiem piedāvājam piegādāt arī: augļu grozus, saldumus, apsveikuma kartiņas, krāsainus balonus. Šo visu Jūs variet pasūtīt mūsu ziedu piegādes interneta veikalā dažu minūšu laikā atrodoties jebkurā pasaules malā. Mēs piegādāsim sūtījumu Jūsu izvēlētajā laikā. Ziedu piegāde tiek veikta visu diennakti, 7 dienas nedēļā, brīvdienās un svētku dienās. Mūsu kolektīvs ar prieku veiks ziedu piegādi ne tikai Liepājā, bet arī kaimiņu pilsētās un rajonos - Aizputē, Durbē, Grobiņā, Nīcā, Pāvilostā, Priekulē, Rucavā, Vaiņodē. Ar ziedu piegādes izmaksām Jūs variet iepazītie šeit. Gadījumā, ja Jūs neatrodat sev vēlamo piegādes vietu, droši rakstiet mums, mēs obligāti palīdzēsim Jums.

 

  Mūsu ziedu piegādes kompānija izmanto tikai pašus svaigākos ziedus un kvalitatīvākos materialus Jūsu pasūtījuma sagatavošani. Tā kā ziedi dabā ir sezonāla prece, tad mēs negarantējam vienmēr pilnīgu preces sakritību ar to preces attēlu, kas redzams mūsu interneta veikalā. Bet Jūs variet būt pilnīgi droši, ka mūsu floristi pieliks visus savus resursus un pat vairāk, lai Jūsu ieguldītie līdzekļi pilnīgi atspēkotu sevi.

 

  Mūsu floristu un kurjeru komanda sastāv no īstiem profesionaļiem ar daudzgadīgu pieredzi. Pret katru no pasūtījumiem viņi izturās ar īpašu uzmanību un rūpēm, lai rezultāts sanāktu pats labākais. Jūsu personas datu informācija, sniegta pasūtījuma noformēšanas brīdī, paliek konfidenciāla!

 

  Esam Jums pateicīgi par Jūsu izrādīto interesi par mūsu ziedu piegādes interneta veikalu. Ja Jums rodas kādi jautājumi, kādas īpašas velmes, piedāvājumi, komentāri lūgums sazināties ar mums elektroniski, rakstot e-pastu. Mēs būsim preicīgi īstenot Jūsu vēlmes un sniegsim atbildes uz visiem Jūsu jautājumiem.

 

© www.ZiediLiepaja.lv satura kopēšana un pārpublicēšana ir stingri aizliegta un krimināli sodāma!