PayPal Logo

Ziedu piegādes pasūtījums, Apmaksa, Piegāde

  • ar mūsu ziedu interneta veikala palīdzību ziedu piegāde tiek veikta visu diennakti;
  • ziedu piegādes veikšanai Liepājas pilsētā mums ir nepieciešamas no 2 līdz 4h laika no Jūsu apmaksas apliecināšanas brīža.
  • ziedu piegādei Liepājas rajonā mums nepieciešamas līdz 6h laika no Jūsu apmaksas apliecināšanas brīža;
  • lai ziedu piegādi veiktu tās pašas dienas vai naksts laikā (darba dienās), Jums Jūsu pasūtījuma apmaksa ir jāapliecina līdz plkst. 18:00
  • lai ziedu piegādi veiktu brīvdienās vai svētku dienās, Jums Jūsu pasūtījuma apmaksa ir jāapliecina līdz plkst 14:00

 

Kā pasūtīt ziedu piegādi

   Mūsu ziedu interneta veikals apkalpo klientus bez reģistrācijas! Noformēt ziedu piegādi mūsu ziedu on-line veikalā ir ļoti vienkārši un ātri. Ziedu piegādi Jūs variet noformēt atrodoties jebkurā laikā un vietā. Izvēlieties Jums iepatikušos ziedus un dāvanas un ievietojiet tos Jūsu iepirkumu grozā. Kad ziedu un dāvanu izvēle ir pabeigta, ejiet uz savu iepirkuma grozu. Tur Jūs gaidīs klienta anketa. No sākuma, no saraksta izvelieties Jums vajadzīgo piegādes vietu un turpiniet ar visas tālāk prasītās informācijas aizpildi. Informācijas logi atzīmētie ar sarkanu zvagznīti ir jāaizpilda obligāti. Klienta anketā tiek sniegta bezmaksas iespēja atzīmēt ANONĪMU ziedu piegādi, kas nozīmē, ka ne ziedu saņēmējs ne kāds cits neuzzinās par ziedu pasūtītāju! Ļoti svarīgi ir pareizi norādīt ziedu saņēmēja telefona numuru, piegādes adresi, kā arī visu Jums zināmo informāciju (durvju kodu, uzņēmuma nosaukumu u.t.t.). No šīs informācijas ir atkarīgs ziedu piegādes precizitāte. Pirms nospiest pogu "Pasūtīt", lūdzu iepazīstieites ar pasūtīšanas un piegādes noteikumiem un tad atzīmējiet lodziņu, ka piekrītiet.

 

Kā apmaksāt ziedu piegādes pasūtījumu

 

  • ar karti (VISA/MasterCard)
  • ar bankas pārskaitījumu
  • PayPal

 

  Ja izvēlēsieties apmaksas veidu "ar bankas pārskaitījumu", pēc pasūtījuma noformēšanas uz Jūsu e-pasta adresi, automātiski tiks nosūtīts rēķins. Rēķinu Jūs variet ērti apmaksāt izmantojot savu interneta banku vai izdrukājiet saņemto rēķinu un dodieties uz jums tuvāko bankas filiāli un apmaksājiet skaidrā naudā. Kā apliecinājumu par Jūsu veikto samaksu, gaidīsim no Jums bankas dokumentu PDF, JPG formātā (vai ekrānbildi) uz mūsu e-pasta adresi. Dokumentā ir jābūt skaidri salasāmam pasūtījuma numuram, mūsu uzņēmuma rekvizītiem, pakalpojuma pilnai summai.

 

  Kad mēs būsim saņēmuši no Jums samaksas apliecinājumu vai pārskaitīto naudu, uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts Jūsu pasūtījuma statuss. Atcerieties, tikai pēc Jūsu maksājuma apliecinājuma vai naudas pārskaitījuma saņemšanas, mēs uzsāksim pasūtījuma apstradi.

 

Piegāde

   Ar mūsu ziedu piegādes servisa palidzību Jūs variet nosūtīt ziedus un dāvanas, saldumus visā Liepājā, kā arī tuvākajās pilsetās un Liepājas rajonā (Aizputē, Grobiņā, Durbē, Nīcā, Pāvilostā, Priekulē, Rucavā, Vaiņodē un citur). Ziedu piegāde Liepājā ir bezmaksas! Ar visām ziedu piegādes izmaksām variet iepazīties šeit. Gadījumos, ja ziedu saņēmējs nav sastopams norādītajā piegādes adresē, nav sazvanāms pa norādīto telefona numuru, ir izbraucis no pilsētas..., ziedu pasūtījums tiek nodots  viņa tuviniekiem šai adresē, kaimiņiem vai darba kolēģiem. Šajā gadījumā nauda par veikto pasūtījumu netiek atgriezta! Piegādes laiks var mainītes atkarībā no laika apstakļiem un autotransporta tehniskajiem apstakļiem.

Pasūtījuma korekcijas

  Gadījumā, ja Jums ir veicamas kādas izmaiņas pasūtījuma saturā, lūgums veikt jaunu pasūtījumu mūsu interneta veikalā un iepriekšējais pasūtījums tiks automātiski anulēts. Ja Jūs vēlaties mainīt tikai piegādes adresi, apsveikuma tekstu un tamlīdzīgu informāciju, lūgums rakstīt mums uz e-pasta adresi, tajā obligati norādot savu pasūtījuma numuru un jauno informāciju. Par visām izmaiņām ir jāziņo ne vēlāk kā 48h līdz piegādes datumam. Pretējā gadījumā mēs paturam tiesības veikt ziedu piegādi ar jau zināmo informāciju.

 

Uzmanību! Trauki, kas redzami ziedu attēlos nav iekļauti ziedu cenā!


© www.ZiediLiepaja.lv satura kopēšana un pārpublicēšana ir stingri aizliegta un krimināli sodāma!